GRAJ TAK JAK LUBISZ, GDZIEKOLWIEK ZECHCESZ

Produkty z rodziny SHIELD - zaprojektowane z myślą o graczach i obsługujące najbardziej zaawansowane na świecie technologie NVIDIA - to obietnica spektakularnego gamingu na każdym urządzeniu.

Wszystkie Twoje ulubione gry - na wynos

Chcesz się w pełni cieszyć grami PC z dala od komputera*? Po prostu połącz się bezprzewodowo ze swoim domowym komputerem PC wyposażonym w kartę GeForce® GTX™, aby strumieniować ulubione gry przy użyciu technologii GameStream™ gdziekolwiek zechcesz.

Całkowicie nowa jakość gier dla systemu Android™

Ciesz się niesamowitą grafiką oraz płynną rozgrywką w tysiącach wspaniałych gier dla systemu Android - włączając w to tytuły zoptymalizowane pod kątem procesora NVIDIA® Tegra® oraz sterowania z użyciem kontrolera. Możesz nawet skorzystać z najbardziej popularnych emulatorów gier dostępnych w serwisie Google Play™, aby na nowo poczuć ducha klasycznych platform.

Filmy, muzyka i wiele więcej

Produkty z rodziny SHIELD oferują Ci wyjątkową rozrywkę na wyciągnięcie ręki. Oglądaj najlepsze filmy za pośrednictwem preferowanego przez Ciebie serwisu świadczącego usługi w zakresie transmisji strumieniowych dla systemu Android. Słuchaj swojej ulubionej muzyki, ciesząc się porywającym dźwiękiem. Wyszukuj muzykę, filmy i aplikacje w serwisie Google Play - niezależnie od tego, gdzie się udasz. Oglądaj nawet filmy wideo w rozdzielczości 4K i ciesz się niesamowicie szczegółowym obrazem 4K po podłączeniu swojego urządzenia SHIELD do telewizora poprzez port HDMI.

Zobacz więcej na: shield.nvidia.pl

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu